| Gewicht | 0.378 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.766in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.560in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.7 @ 62cc |
| Verplaatsing | 310ci |
| Volume koepel | -3.1cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JC2808-3770 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247032 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |