| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.650in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.1740in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 57cc |
| Verplaatsing | 306ci |
| Volume koepel | 1.9cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3652 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.650in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564248121 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |