| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.350in |
| Boring - Overmaat | 0.030in |
| Compressie Hoogte | 1.485in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.3:1 @ 84cc |
| Cilinderkop | 440 Wedge |
| Volume koepel | -6cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | S100S8-4350-5 |
| Lengte stang | 7.100in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564265753 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |