| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.680in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.950in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 160lb |
| Maximaal binden | 1.000in |
| Max. lift | 0.750in |
| Open Hoogte | 1.100in |
| Open Lading | 510in |
| Buitendiameter Buiten | 1.324in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 500lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531483 |
| Afbeelding Info | These images are actual |