
€27.56
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564531223 |
| Binnendiameter Binnen | 0.871in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.050in |
| Geïnstalleerde belasting | 207lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 671in |
| Buitendiameter Buiten | 1.645in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 580lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |