
€716.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.740in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.065in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.350in |
| Geïnstalleerde belasting | 555lb |
| Maximaal binden | 1.230in |
| Max. lift | 1.050in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 1433in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 836lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532343 |