
€673.12
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.070in |
| Geïnstalleerde belasting | 290lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.270in |
| Open Lading | 835in |
| Buitendiameter Buiten | 1.645in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 682lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532152 |