| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.706in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.100in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 275lb |
| Maximaal binden | 1.150in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 805in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 663lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531698 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 91,00mm |
| Lengte verpakking | 389,00mm |
| Gewicht verpakking | 2792.00g |
| Verpakking Breedte | 329,00mm |