
€46.59
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530820 |
| Binnendiameter Binnen | 0.688in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.002in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.100in |
| Geïnstalleerde belasting | 250lb |
| Maximaal binden | 1.160in |
| Max. lift | 0.850in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 855in |
| Buitendiameter Buiten | 1.430in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 670lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |