
€716.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.812in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.136in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 240lb |
| Maximaal binden | 1.053in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 625in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 550lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532138 |