
€469.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.812in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.136in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 230lb |
| Maximaal binden | 1.210in |
| Max. lift | 0.750in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 580in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 500lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564535108 |