
€29.69
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529992 |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.650 / 0.900in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.050in |
| Geïnstalleerde belasting | 175lb |
| Maximaal binden | 1.346in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.400in |
| Open Lading | 450in |
| Buitendiameter Buiten | 1.095 / 1.345in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 423lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |