
€943.81
| Gewicht | 0.291 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -15.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8000XX |
| Merk | Wiseco |