| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte | 7 050in |
| Grote boring | 2 500in |
| Kleine boring | 1 094in |
| Small-End Breedte | 1 400in |
| Groot-eind breedte | 1 000in |
| Bout | 7/16 ARP +625 |
| GTIN | 00193564513571 |
| Merk | MGP |
| Afbeelding Info | These images are representative |