| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte | 5 580in |
| Grote boring | 2 015in |
| Kleine boring | 0.866in |
| Small-End Breedte | 1 080in |
| Groot-eind breedte | 1 025in |
| Bout | 3/8 ARP L-19 |
| GTIN | 00193564426581 |
| Merk | MGP |
| Afbeelding Info | These images are representative |