
€1,012.66
| Gewicht | 0.8 kg |
|---|---|
| Grote boring | 60.55mm |
| Lengte | 153.95mm |
| Zuigerpen Diameter | 26.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 26.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298079448 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 4082.31g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |