
€168.78
| Gewicht | 0.8 kg |
|---|---|
| Grote boring | 60.55mm |
| Lengte | 153.95mm |
| Zuigerpen Diameter | 26.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 26.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298079431 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |