
€1,209.24
| Gewicht | 0.645 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.04mm |
| Lengte | 141.99mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298084671 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 4082.31g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |