
€317.59
| Gewicht | 0.56 kg |
|---|---|
| Grote boring | 54.99mm |
| Lengte | 130.48mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 23.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298045535 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |