| Gewicht | 0.548 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.015in |
| Lengte | 5.700in |
| Zuigerpen Diameter | 0.875in |
| Staaf Tijdschrift | 1.889in |
| Kleine boring | 0.876in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298115658 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |