
€1,457.07
| Boring - Werkelijk | 4.470-4.675in |
|---|---|
| Compressie Hoogte | Customin |
| Volume koepel | Customcc |
| Lengte stang | Customin |
| Beroerte | Customin |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |