| Gewicht | 0.329 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.97mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -16cc |
| GTIN | 00807298088655 |
| Hoofdvolume | 45cc |
| Lengte stang | 141.99mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |