
€1,900.33
| Gewicht | 0.343 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.72mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -14cc |
| GTIN | 00807298104645 |
| Hoofdvolume | 45cc |
| Lengte stang | 141.99mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |