| Gewicht | 0.488 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.29mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -2,0cc |
| GTIN | 00807298090733 |
| Lengte stang | 165.10mm |
| Beroerte | 88.40mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |