| Gewicht | 0.425 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.64mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | 7cc |
| GTIN | 00807298075181 |
| Hoofdvolume | 57cc |
| Lengte stang | 144.27mm |
| Beroerte | 81.40mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |