| Gewicht | 0.396 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.75mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | 20cc |
| GTIN | 00807298109640 |
| Lengte stang | 121.49mm |
| Beroerte | 73.70mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |