| Gewicht | 0.299 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1/9.0:1 |
| Volume koepel | -22cc |
| GTIN | 00807298088822 |
| Hoofdvolume | 47/43cc |
| Lengte stang | 150.00mm |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2267.95g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |