| Gewicht | 0.482 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 40.200in |
| Compressie Hoogte | 1.315in |
| Volume koepel | 8cc |
| GTIN | 00807298080741 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 3.740in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |