| Gewicht | 0.393 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.635in |
| Compressie Hoogte | 1.165in |
| Volume koepel | 4cc |
| Motortype | 5.0L DOHC 4 Valve COYOTE |
| GTIN | 00807298075532 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.866 in |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.650in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |