
€1,491.49
| Gewicht | 0.435 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Compressie Hoogte | 1.065in |
| Volume koepel | -20cc |
| GTIN | 00807298096940 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.100in |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |