| Gewicht | 0.409 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.010in |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Volume koepel | -4cc |
| GTIN | 00807298020129 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |