| Gewicht | 0.323 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Compressie Hoogte | 27.61mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -6,5cc |
| GTIN | 00807298100432 |
| Lengte stang | 154.00mm |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 5669.88g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |