
€815.21
| Gewicht | 0.294 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -9,3cc |
| GTIN | 00807298026725 |
| Lengte stang | 138.00mm |
| Beroerte | 87.20mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2267.95g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |