| Gewicht | 0.293 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 25.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1/10.5:1 |
| Volume koepel | -8cc |
| GTIN | 00807298091341 |
| Hoofdvolume | 47/43cc |
| Lengte stang | 156.00mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |