| Gewicht | 0.345 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.34mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -3,5cc |
| GTIN | 00807298106670 |
| Hoofdvolume | 49cc |
| Lengte stang | 143.66mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |