| Gewicht | 0.389 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.63mm |
| Compressie Hoogte | 30.86mm |
| Volume koepel | -16cc |
| Lengte stang | 153.87mm |
| Beroerte | 99.31mm |
| GTIN | 00807298088952 |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |