| Gewicht | 0.352 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.937in |
| Compressie Hoogte | 1.085in |
| Volume koepel | -23cc |
| Motortype | 5.7L HEMI |
| GTIN | 00807298077789 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.050in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |