
€147.52
| Gewicht | 0.439 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Compressie Hoogte | 1.065in |
| Volume koepel | -20cc |
| GTIN | 00807298103204 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.100in |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |