| Gewicht | 0.749 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.560in |
| Compressie Hoogte | 1.520in |
| Volume koepel | 43cc |
| GTIN | 00807298067742 |
| Type zuigerkop | Hollow Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990 in |
| Lengte stang | 6.135 STD Deck/6.535 Tall Deckin |
| Beroerte | 4.250 STD Deck/4.250 Tall Deckin |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |