
€1,270.37
| Gewicht | 0.63 kg |
|---|---|
| Grote boring | 52.98mm |
| Lengte | 164.97mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.01mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 21.03mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298010038 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |