
€168.78
| Gewicht | 0.615 kg |
|---|---|
| Grote boring | 52.98mm |
| Lengte | 164.97mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.01mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 21.03mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298078205 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |