
€1,905.56
| Gewicht | 0.565 kg |
|---|---|
| Grote boring | 51.00mm |
| Lengte | 121.49mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.01mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 21.03mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298010847 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |