| Gewicht | 0.675 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.01mm |
| Lengte | 149.99mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298008981 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |