
€1,629.62
| Gewicht | 0.575 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.01mm |
| Lengte | 137.01mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.01mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 21.03mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298070537 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |