
€171.98
| Gewicht | 0.605 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.239in |
| Lengte | 5.933in |
| Zuigerpen Diameter | 0.827in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.828in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298006307 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |