
€1,190.08
| Gewicht | 0.615 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.239in |
| Lengte | 5.933in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.867in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298009582 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |