
€301.64
| Gewicht | 0.62 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.357in |
| Lengte | 6.011in |
| Zuigerpen Diameter | 0.9055in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.906in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298092775 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |