
€1,809.89
| Gewicht | 0.62 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.357in |
| Lengte | 6.011in |
| Zuigerpen Diameter | 0.9055in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.906in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298092782 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 4082.31g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |