
€629.70
| Gewicht | 0.6 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.172in |
| Lengte | 5.700in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298003344 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |