
€3,896.99
| Gewicht | 0.595 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.252in |
| Lengte | 6.240in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | 2.126in |
| Kleine boring | 0.928/0.946/0.985in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298100548 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 317,50mm |
| Gewicht verpakking | 6803.85g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |